Консультант магазина

Если Вы не уверены в выборе или сомневаетесь, мы рады будем проконсультировать Вас


Рабочие дни: 9:00-19:00
Работаем без выходных


+38 (068) 706-84-08

Бренды

Ветбио

Компанія «Ветбіо» була заснована в 2002 році як сімейне підприємство, яке займалося поставками в Україну якісних ветеринарних препаратів.

До 2008 року сформувався досить значний портфель виробників, чиї товари на сьогоднішній день є лідерами споживчого ринку в середньому ціновому сегменті.

У 2016 році «Ветбіо» не зупиняється на досягнутому і продовжує свій розвиток, поставляючи товари з усього світу українському споживачеві, налагоджуючи дистриб’юторську мережу і створюючи робочі місця. За це державні департаменти неодноразово відзначали керівництво компанії нагородами «Підприємство року», «Лідер галузі » та окремо генерального директора компанії В. І. Радченко як «Керівника року».

Центральний офіс і склади компанії розташовані в Броварах – місті-супутнику Києва, що знаходиться на відстані 30 км від столиці. Таке розташування дає значну перевагу в логістиці і швидкості обслуговування клієнтів.

Принцип роботи компанії «Ветбіо» – імпорт на ринок України унікальних і корисних продуктів ветеринарного та зоонапрямків. При розширенні асортименту та вході в нові сегменти головними критеріями відбору виробників для взаємовигідного співробітництва є якість продуктів, їх унікальність і корисність для споживача.

Економічна модель компанії – побудова дистрибуції на основі комплексного забезпечення роздрібних операторів за чотирма напрямками: ветеринарні препарати, корми, ласощі, грумінг/догляд. При цьому в асортимент включені товари в цінових сегментах від економ до суперпреміум, що дозволяє бути цікавими для роздрібу будь-якого рівня.

Сортировать по умолчанию цене названию